APLIKACJA DIAKERS

Wiele osób regularnie dokonuje zakupów w Internecie. Są to rzeczy i drobne i drogie, codziennego użytku i kupowane z myślą o inwestycjach, o krótkim czasie użytkowania i kupowane na lata. Opracowania naukowe podają, że podstawowymi powodami zakupów w sieci są: możliwość spokojnego wyboru towaru i właśnie oszczędność czasu. Te atuty zapewnia również aplikacja Diakers.

Aplikację Diakers czytelnicy Kuriera Kamieniarskiego poznali w kwietniowym numerze gazety. To aplikacja, z której jako pierwsza zaczęła korzystać firma M+Q, żeby wspierać firmy kupujące płyty u tego dostawcy. Aplikacja umożliwia zdalny zakup bloków z równoczesną możliwością zamówienia pocięcia ich na płyty – o dowolnej grubości i o dowolnym wykończeniu powierzchni.

W aplikacji zamawiający widzi na bieżąco efektywność podziału bloku na płyty, koszt jednostkowy, a także wartość całego zamówienia. Dzięki temu można łatwo modyfikować zamówienie, dobierając ilość płyt, ich grubość i sposób obróbki powierzchni.

W obecnych czasach, kiedy unikamy kontaktów bezpośrednich, taka forma zakupów jest propozycją godną uwagi. Aplikacja jest cenną propozycją nie tylko z powodu pandemii. Pracujemy w coraz większym pędzie, na coraz wyższych obrotach, i czas stał się wartością trudną do przecenienia. Aplikacja pozwala zaoszczędzić go wiele i jest bardzo prosta w obsłudze.

Kupując w Internecie, zwykle sprawdzamy również, kto jest sprzedającym. W przypadku propozycji zakupów w aplikacji Diakers mamy do czynienia z dostawcą znanym od lat i mającym ustabilizowaną renomę na rynku. Marble & Quartzite Polska to firma, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Działa na polskim rynku od 2000 roku (na świecie od 1932) i jest częścią międzynarodowego koncernu Finstone. M+Q ma kilka oddziałów na terenie kraju. Jest też uczestnikiem targów i innych imprez branżowych.

Jak zdradził Michał Nowak (M+Q), aplikacja będzie się rozwijała. Już od przyszłego tygodnia wybrani klienci będą mogli nabyć bloki, a niedługo w aplikacji będzie można kupić narzędzia i chemię kamieniarską. Firma Diakers prowadzi rozmowy ze sprawdzonymi i wiarygodnymi dostawcami.

Źródło: Kurier kamieniarski 

Autor: M+Q   |   Data publikacji: 17 listopada 2020

PolandGermanEnglishCzech