Czeski specjalista w zakresie kompleksowej obsługi i sprzedaży opon EM/OTR

Firma ČEMAT trading, spol. s r.o. jest obecna na rynku czeskim i słowackim od ponad 27 lat. Główną misją firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w zakresie sprzętu przeładunkowego i budowlanego, w tym usług serwisowych wykonywanych przez własnych pracowników. Jak dotąd strategia ta zaowocowała nawiązaniem współpracy z jedenastoma producentami z całego świata, od Kanady, przez większość krajów UE, po Sri Lankę. Niektóre z najbardziej znanych marek to Michelin, CAMSO (Solideal), Galaxy i Marangoni.

 

Reprezentowanie światowych marek

Od 2019 r. do listy marek dołączyła również firma Triangle. Jako wiodący producent opon radialnych w Chinach, firma posiada bogate portfolio patentów zagranicznych i krajowych. Koncentruje się na innowacjach technologicznych, badaniach i produkcji, aby sprostać wymaganiom konsumentów na całym świecie. Obecnie jest jednym z czterech największych na świecie producentów opon radialnych OTR i nawiązała globalną współpracę z takimi firmami, jak Caterpillar, Terex, Doosan, Hyundai i Volvo.

 

Dobrze dobrana inwestycja

Inwestycja w opony do maszyn ciężkich jest jedną z rzeczy, które każdy operator dokładnie rozważa. Każde zastosowanie i operacja ma inne wymagania, a doświadczenie operatorów jest bardzo ważne przy wyborze opon, aby zapewnić, że jest to wybór ekonomiczny i trwały. Dlatego właśnie ČEMAT oferuje najbardziej kompleksowy portfel produktów i usług w branży dostaw opon EM.

 

Szeroki wybór

Kluczowe punkty oferty to szeroki wybór marek, począwszy od Michelin klasy premium, poprzez Magna Tyres i CAMSO klasy wyższej średniej, aż po wspomniane wcześniej tanie opony Triangle, zaspokajające potrzeby rynku niską ceną i rozsądną jakością. ČEMAT nie ogranicza się do reprezentowanych marek, ale jest w stanie zaoferować również opony Goodyear lub Bridgestone w konkurencyjnych cenach, a także inne, zgodnie z wymaganiami klienta. Bieżnikowanie opon klasy premium pod markami Rodos i Schelkmann logicznie wpisuje się w tę ofertę.

 

Nasz własny zespół serwisowy

Podstawową usługą w sektorze opon EM niemal od początku istnienia firmy jest serwis mobilny. Na miejscu znajdują się specjalistyczne narzędzia hydrauliczne, a także pojazd IVECO z ramieniem hydraulicznym do obsługi opon o największych rozmiarach.

Już od sześciu lat serwis ČEMAT naprawia opony za pomocą termoprasy TIP-TOP EM1. Dzięki temu jest w stanie naprawić rozległe uszkodzenia osnowy bocznej opon, a także przebicia, na prawie całym przekroju opony w procesie wulkanizacji na ciepło. Jednocześnie zespół jest w stanie sprostać ekstremalnym wymaganiom operacyjnym w zastosowaniach wysoce odpornych na przebicie, takich jak łańcuchy ochronne Rud Erlau i Las Zirh oraz dostawy kół superelastycznych (pełnych) wraz z obręczami. Zespół serwisowy wypełnia również opony mieszanką poliuretanową, która nadaje oponom pneumatycznym właściwości „opony nieuszkodzonej“.

 

 

Źródło: Lomy a těžba

PolandGermanEnglishCzech