APLIKACJA DIAKERS – doświadczenia praktyczne

Wiele osób regularnie dokonuje zakupów w Internecie. Są to rzeczy i drobne i drogie, codziennego użytku i kupo. Od momentu uruchomienia aplikacji Diakers minęło już kilka miesięcy. Zapytaliśmy, co sądzą o takim systemie zakupów i o aplikacji jej użytkownicy.

Agnieszka Majewska (Majkam, Piława Górna)

„Skorzystałam z możliwości zakupu poprzez aplikację Diakers dwa miesiące temu. Byłam zadowolona z zakupu. Od tamtej pory nie miałam potrzeb zakupowych, ale kilka razy wchodziłam do aplikacji i przeglądałam oferty. To bardzo fajne narzędzie. Wszystko działa bez zarzutu. Podoba mi się, że można wybrać blok, obliczyć ile uzyskamy płyt, jakie będą płyty i jaka będzie cena. Dodatkowo bardzo mi się spodobało, że przez proces zainstalowania i uruchomienia aplikacji poprowadziła mnie konsultantka firmy. Nie stanowiło to problemu.
Pewnie w przyszłym roku, jak będę potrzebować kamienia, skorzystam z tej aplikacji.”

Robert Kaczmarczyk (Kamieniarstwo, Niepołomice)

„Mniej więcej trzy miesiące temu dostałem propozycję, by sprawdzić możliwości, jakie daje aplikacja Diakers. Zainstalowałem aplikację i dokonałem zakupu. Bardzo mi się podobał taki system zakupu i będę z niego korzystał w przyszłości. Wszystko działa bez problemu, a obsługa jest intuicyjna. Ważna w takiej sytuacji jest też wiarygodność sprzedawcy. Pierwszy zakup był udany – jak będzie dalej, zobaczymy.
Wprawdzie zdjęcie to nie to samo, co możliwość zobaczenia bloka fizycznie, ale oszczędność czasu jest ogromna. Nie wspominając już, że nie muszę planować i organizować wyjazdu do hurtowni. Sam proces instalacji to wyzwanie dla osoby starszej, ale dzięki pomocy pani Ani z M+Q poradziłem sobie. Pewnie młodzi nie będą mieli z tym problemu.”

Jan Chuchrowski (Zakład Kamieniarski, Bąków) 

„Aplikację zainstalowałem kilka tygodni temu. Instalacja i rejestracja była łatwa. Dokonałem zakupu i wszystko zadziałało, tak jak obiecywała firma. To bardzo wygodne, że można na spokojnie, w fotelu, zaplanować zakup i go zrealizować. Spora oszczędność czasu. Pewnie będę korzystał z tej możliwości. Mam tylko nadzieję, że M+Q będzie ewentualne reklamacje rozpatrywało równie sprawnie. Dokonując zakupu przekazałem moje uwagi i pewnie zostaną uwzględnione w niedługim czasie. Ale to drobiazgi. W końcu aplikacja jest nowa, więc siłą rzeczy pewnie będzie dopracowywana. Jak na start, to działa bez zarzutu.”

Źródło:  Kurier kamieniarski

Autor: M+Q   |   Data publikacji: 17 listopada 2020

PolandGermanEnglishCzech