Hyundai: nowa generacja niezawodnych maszyn

Szukasz niezawodnego partnera nie tylko w budownictwie, ale także w realizacji najbardziej wymagających zadań? Koparki Hyundai to świetna opcja, której nie będziesz żałować.

Hyundai Construction Equipment jest uznanym liderem w dziedzinie inżynierii i technologii. W 2020 r. firma HCE wprowadziła na rynek nowe koparki gąsienicowe serii „A”, które spełniają najbardziej surowe normy emisji spalin STAGE V i są wyposażone w szereg udoskonaleń technologicznych potwierdzających koreańską pasję tworzenia i innowacji. Wyłącznym importerem tych maszyn na Republikę Czeską jest firma CIME-bau, s. r. o. z siedzibą w Zlinie, która działa na rynku od prawie 10 lat.

 

 

Wydajne, ale przyjazne maszyny

Gama dużych koparek gąsienicowych Hyundai HX „A” charakteryzuje się solidną konstrukcją, wydajnym układem hydraulicznym i precyzyjnym sterowaniem. Innowacyjna konstrukcja nowych modeli sprawia, że maszyny te są światowym liderem na rynku koparek gąsienicowych. Koparki typu „A” są dostępne w wielu modelach i wersjach o masie od 12 do 120 t i są napędzane silnikami Cummins o mocy od 55 do 367 kW. Maszyny te to wszechstronni pomocnicy, którzy oszczędzają czas i są niezwykle ekonomiczni pod względem zużycia paliwa. Położono również nacisk na przyjazność dla środowiska poprzez zmniejszenie emisji spalin. Jeśli chcesz zwiększyć wydajność swojej pracy, te koparki są gotowe podjąć każde wyzwanie i w pełni wykorzystać swój dzień pracy!

 

 

 

Łatwa konserwacja i obsługa

Podstawą każdej dobrej pracy jest wysokiej jakości maszyna, która jest łatwa w obsłudze, a jej konserwacja zajmuje minimum czasu. Takie właśnie są koparki gąsienicowe Hyundai. W porównaniu ze starszymi modelami, nowa seria ma ulepszone elementy sterujące. Operator ma doskonały przegląd stanu maszyny na tablicy przyrządów, która dostarcza szczegółowych informacji o zużyciu paliwa, a teraz także informuje o nieefektywnych stanach pracy koparki, pomagając usprawnić nawyki pracy operatora. Koparki Hyundai rewolucjonizują autonomiczne sterowanie, dzięki czemu są bezkonkurencyjnymi maszynami na rynku sprzętu ciężkiego.

 

Z naciskiem na bezpieczeństwo

Prawdziwą wartość serii HX A stanowi nie tylko jej trwałość, ale także nacisk na bezpieczeństwo i komfort operatora podczas pracy. Maszyny są wyposażone w opcjonalne funkcje bezpieczeństwa, takie jak system kamer AAVM, który zapewnia widok 360° we wszystkich kierunkach i oferuje dziewięć widoków. System ten obejmuje również funkcję IMOD, która wykrywa poruszające się obiekty wokół niego. Hyundai oferuje wrażenia z zarządzania maszyną dzięki kabinie, która jest nie tylko wygodna i przestronna, ale także wyposażona w najnowsze technologie redukujące hałas i wibracje. W celu zwiększenia bezpieczeństwa zastosowano dodatkowe elementy dźwiękowe i ostrzegawcze, które mają na celu zwrócenie uwagi kierowcy na konieczność zapięcia pasów bezpieczeństwa.

Nowe koparki gąsienicowe zaprojektowano z myślą o połączeniu potężnych maszyn z najnowszą technologią cyfrową. W rezultacie powstała wyjątkowa maszyna nowej generacji, z którą praca jest przyjemnością, a zarządzanie nią może odbywać się zdalnie. Dzięki aplikacji Hi-MATE użytkownik ma zawsze dostęp do ważnych informacji serwisowych i diagnostycznych, niezależnie od tego, gdzie maszyna znajduje się. Wszystko to może być monitorowane za pomocą komputera lub nowej aplikacji Hyundai Mobile Fleet. To zaawansowane rozwiązanie wykorzystuje prostą grafikę i kluczowe dane dotyczące wydajności maszyny.

 

 

 

 

 

Źródło: Lomy a těžba

PolandGermanEnglishCzech